Domovská stránka Sponzorské projekty
Sponzorské projekty

Výletní naučná stezka okolím Bobrové

V roce 2011 se otevřely dvě trasy výletní naučné stezky okolím městysu Bobrová (10 km jižně od Nového Města na Moravě). Trasu pro veřejnost připravili jako svůj školní projekt žáci 9.třídy ZŠ Bobrová. Petr Mareček - OMAPY vysvětlil žákům práci s grafickým vektorovým programem pro kreslení map OCAD. Do věnovaného mapového díla OMAPY potom žáci zakreslili trasy obou okruhů s vyznačením jednotlivých zajímavých míst, kde jsou v terénu umístěny naučné infopanely. Tento projekt byl podpořen programem Škola pro udržitelný rozvoj.

Merida Bike Vysočina

Od roku 2009 poskytujeme mapy pro závody Merida Bike Vysočina http://www.mtbworldcup.cz/ , který byl v roce 2011 zařazen do závodů světového poháru v MTB. Závody se skládají ze tří akcí. Prvním z nich je sobotní MTBO maratón na 40 a 80 km, kterého se může zúčastnit široká veřejnost. V roce 2011 zde startovalo pře 900 závodníků. Další akcí je vyřazovací sprint. Závody vrcholí nedělní soutěží v cross country zařazenou do seriálu závodů Světového poháru. Tuto akci sledovalo v lyžařském a biatlonovém areálu v Novém Městě na Moravě 20 tisíc diváků!

Ukázky map:

wc_xco_courseplan_small xce_map_stadium_final_cze_small
Biatlonový areál - Nové Město na Moravě Plán stadionu - Merida Bike Vysočina


Terénní test zdatnosti na Harusův kopec u Nového Města na Moravě

V roce 2011 jsme pro IC města Nové Město na Moravě sponzorsky zpracovali mapku Terénního testu zdatnosti na Harusův kopec. Mapky jsou umístěny na startu před hotelem SKI a v cíli testu na vrcholu Harusova kopce.

Ukázka mapy

harusak3_small

Instalace informačních tabulek pro terénní test zdatnosti

na Harusově kopci u Nového Města na Moravě


Lyžařské Jihlavsko

Dodáváme mapová data pro projekt Lyžařské Jihlavsko http://www.lyzarskejihlavsko.cz, zajištující úpravu lyžařských běžeckých stop.

Silva o-camp

Od letošního roku spozorujeme letní prázdninový tábor mladých orientačních běžců Silva o-camp. Na akci dodáváme mapová díla. http://lpu.cz/budislav/index.php