Domovská stránka Tvorba software
Tvorba software

Nabízíme Vám softwarová řešení menších a středně velkých informatických a geo-informatických problémů. Preferujeme  efektivní řešení vyvíjená přímo na míru klienta. Zaměřujeme se jak na tvorbu desktopových aplikací pro platformu Microsoft Windows tak na webové aplikace postavených na jazyce PHP.

Desktopové aplikace

- aplikace zaměřené na vektorovou grafiku

- zpracování grafických formátů

- napojení na databázové servery

- import/export různých formátu dat (xls,dwg,html..)

Webové aplikace

- jednoduché webové stránky za účelem prezentace firmy (Truhlářství Benák, Izolace střech)

- komplexní webová řešení - webové služby, databázové systémy, design na míru 

- propagace a reklama na webu - registrace do katalogů

- SEO konzultace, analýzy, email marketing


Portfolio:

CSIS

Mapová vektorová komponenta na evidenci kontaminovaných míst. Umožnujě zákres polygonů, bodů, linií vše nad výběrem z mapé kolekce ze vzdálených mapových serveru (google mapy, openstreetmaps, yandex, případně další mapové služby, to i v podobě wms či wtms), komponenta umožňuje v neposlední řadě spolupracovat se systémem GPS.  Aplikace byla vyvíjena na základě objednávky Ministerstva životního prostředí.

[1.] Manuál a prezentace použití programu


Omap editor

Aplikace pro usnadnění tvorby kartografických výstupů a jiných rutinních kartografických postupů. Omap editor je vektorová aplikace pracující s rastrovými mapovými podklady a výškovou sítí Omapy či rastrovými podklady z externího WMS serveru (ortofota, katastrální mapy aj.). Aplikace je určen převážně pro obce, turistická informační centra či zájmové útvary požadující rychlé a efektivní vytváření vlastních mapových výstupu z podkladových dat, které jsou dodávány společně s programem. Software je možné využít např. pro zakreslování tras pro cyklistiku, běžecké lyžování, turistické trasy či tipy na výlet. Dále umožňuje tvorbu výškových profilů a jednoduchých přehledových mapek. Mapové podklady využívané programem jsou výhradně z naší tvorby a licence na ně tedy nepodléhá žádné třetí osobě (kromě podkladů získaných z WMS serveru). Program umožňuje i přepínání datových vrstev a načítat tak již existující zmapované značené turistické trasy, cyklotrasy, skitrasy či hipotrasy. Věříme, že tento program bude vyhovovat Vašim požadavkům a umožní Vám vytvářet mapová díla rychle efektivně a s minimálními náklady.

[1.] Vzorový kartografický výstup zcela realizovaný aplikací

[2.] Schéma aplikace

[3.] Manuál a prezentace použití programu

[4.] Nápověda k ovládání aplikace

Reference: MěÚ a TIC Nové Město na Moravě, MěÚ a TIC Bystřice nad Pernštejnem

V případě zájmů o tuto aplikaci Vám zdarma zašleme její zkušební verzi.


Mapový server

Mapový server umožňuje kromě načítání mapových podkladů a leteckých snímků i ostatní geografická námi vytovřená data v podobě zájmových bodů, turistických tras, ski tras, cyklotras, hypotras apod. Základní funkcionalitou je vyhledávání data a zobrazování dat formou členění do vrstev. Základní beta verze je k dispozici na http://mapserver.lyzarskejihlavsko.cz.

PoCAD

Mapovací aplikace pro sběr kartografických dat pro platformu Pocket PC s možností připojení na systém GPS. Aplikace je zaměřena na tvorbu libovolných map velkých měřítek nebo jako významná pomůcka pro lesní GIS. Aplikace umožňuje export mapových dat do vektorových formátů (DXF, GML, OCD) a běžných rastrových formátů.

BackUP utility

Desktopová aplikace běžící na pozadí, zajišťující zálohování určených dat na libovolné vzdálené datové uložitě, to v pravidelném nastavitelném intervalu. V případě chyby ukládání je uživatel upozorněn.


GPS_online_logger

Mobilní aplikace zajišťující on-line přenos dat z GPS na webový mapový server.


NP parsovač

Pohodlné a efektivní dávkové vypisování dat z katastru nemovitostí. Vstupními daty jsou buď vektorové entity či jednotlivé souřadnice bodu. Program slouží např. na zjišťování vlastníků dotčených daným záměrem. Výstupní data mohou být distribuována v jednoduché databázi či formátu XLS. 

OZR parser

Pohodlné a efektivní dávkové vypisování dat z obchodního a živnostenského rejstříku včetně vytvoření hypertextového odkazu určeného k vyhledání daných subjektů. Výstupní data mohou být distribuována v jednoduché databázi či formátu XLS.


Polygon

Vektorový program pro zpracování kartografických dat, umožňující import kartografických dat z datové struktury a následný export do některého ze standardních vektorových nebo rastrových formátů.

a jiné jednoúčelové užitečné utility...